NOĆNA MORA ZA VELIKU DINAMOVU NADU: / Napadač od dva milijuna eura nakon tri minute na terenu morao je hitno u bolnicu

18.10.2019.
20:51
Igor Kralj/PIXSELL

Nova tri boda osvojio je Dinamo u Velikoj Gorici. Modri su u golijadi u kojoj su obrane odigrale utakmicu za zaborav slavili rezultatom 2:4. Junak momčadi s Maksimira bio je Mislav Oršić koji je obilježio utakmicu s tri pogotka.

Nenad Bjelica najavio je da u toj utakmici neće računati na Petkovića i Ademija koji su ozlijeđeni stigli s utakmica svojih reprezentacija. Nije nastupio ni Dani Olmo, a priliku je dobio Ivanušec od kojeg su očekivanja u budućnosti jako velika. Priliku da se pokaže dobio je i Sandro Kulenović, ali sve se pretvorilo u noćnu moru.

DINAMO BEZ NEKOLIKO KLJUČNIH IGRAČA PREGAZIO GORICU I ZASJEO NA VRH LIGE: /

Oršić prvo ime golijade, Perić 'pocrvenio'

Dinamov mladi 19-godišnji centarfor na terenu je, ne svojom krivicom, proveo samo tri minute. naime, Kulenović je ušao u igru umjesto trostrukog strijelca Oršića u 66. minuti, a već je u 69. bio na nosilima.

Krivo se dočekao nakon jednog zračnog duela i nakon toga nije mogao stati na desnu nogu. Otpremljen je hitno u bolnicu.

Investicija za budućnost

Inače, Dinamo je Kulenovića, mladog hrvatskog reprezentativca ovog ljeta doveo za dva milijuna eura iz poljske Legije. Za Legiju je mladi hrvatski reprezentativac ove sezone odigrao 11 službenih utakmica i postigao dva pogodaka, a našao se i na popisu igrača koje je Nenad Bjelica ove sezone prijavio za nastupe u Ligi prvaka.

Za Dinamo nije imao puno prilike za nastup, odigrao je u prvoj HNL samo 19 minuta, a nakon ove ozljede čeka ga bez sumnje dosta duga pauza.