NEZAVIDAN REZULTAT / Niko Kovač izgubio kaotičnu utakmicu, Monaco ove sezone nikako ne izgleda dobro

21.8.2021.
19:05

Ni nakon tri kola francuskog prvenstva, prošlogodišnja treća momčad lige Monaco ne zna za pobjedu. Niko Kovač i njegovi momci nisu uspjeli uzeti ni bod protiv Lensa kod kuće, utakmica je završila 0:2.

Nije to bila nogometna ljepotica, baš naprotiv, bilo je tu puno nervoze na terenu i izvan njega. Čak je i Kovač u 57. minuti dobio žuti karton jer se posvađao sa sucem oko jedne, po hrvatskom treneru, sporne odluke.

KREĆU U OBRANU NASLOVA /

Idu dvojica Hrvata, Bosanac, Slovenac... ne, ovo nije vic, već prvi sastav prvaka Italije

Posjed je tu, ali uzalud

Monaco je imao ogromnu prednost u posjedu lopte, naizgled su kontrolirali igru, ništa od tog posjeda nisu imali.

Prvi je udarac Monežanima zadao Ganago koji je pogodio u 51. minuti, ali onda je Doucoure deset minuta kasnije dobio crveni karton i to je značilo bar nekakvu nadu za Monaco.

Sve je pokvario Golovin koji je također „pocrvenio“ u 86. minuti. Priču je u Kneževini zaključio banza koji je duboko u sudačkoj nadoknadi zabio za 0:2.

Monaco je nakon tri kola na 16. mjestu od 20 klubova, sa samo jednim osvojenim bodom i gol-razlikom 1:4.