Nije korektno što Španjolci pišu o Modriću: 'Godine su počele uzimati danak'

• Nije korektno što Španjolci pišu o Modriću: 'Godine su počele uzimati danak'

Odigrao je Luka Modrić 71 minutu za Madriđane

23.10.2024.
7:45

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka, ujedno i reprizi posljednjeg finala Lige prvaka, Real Madrid je u fantastičnom dvoboju pobijedio Borussiju Dortmund sa 5-2 premda su gosti na poluvremenu vodili sa 2-0.

POGLEDAJTE VIDEO /

Monaco razbio Zvezdu 5:1, treći gol je nevjerojatan

Odigrao je Luka Modrić 71 minutu za Madriđane su pred svojim navijačima kreirali veliki preokret u nastavku. Junak je s tri pogotka bio Vinicius Junior.

Španjolska Marca je Modrića za izvedbu u ovoj utakmici nagradila ocjenom 7, a više od njega dobili su samo Vinicius (10), Jude Bellingham (9) i Kylian Mbappe (8). Jednaku ocjenu kao Modrić dobili su Thibaut Courtois, Lucas Vazquez, Federico Valverde i Rodrygo.

"Hrvat je s 39 godina neizostavan u ovoj momčadi. Dobra igra Modrića, napustio je teren u 71. minuti, a ušao je Camavinga. Još jedan dobar dan za Modrića, koji je vrlo važan u ovoj momčadi", napisali su španjolski novinari.

Mundo Deportivo je imao drugačije viđenje:

‘Nakon dobre igre u Vigu, Ancelotti mu je dao mjesto u početnoj postavi kako bi preuzeo odgovornost, ali se nije najbolje uklopio. Mučio se s pronalaskom igrača u napadu, ali ni oni nisu puno napravili da budu pronađeni. U obrani se, kako su minute prolazile, vidjelo da su godine počele uzimati danak i da ga muči viši tempo. U drugom poluvremenu igrao je mnogo slobodnije u fazi napada. Izašao je u 71. minuti kako bi napravio mjesta za Camavingu.‘