DINAMOV JE TO SUPERSTAR / Neugodna situacija koja je mnogima promakla. Pogledajte reakciju Petkovića kada ga je Krznar izvadio u 39. minuti

Trener Damir Krznar uveo je Komnena Andrića umjesto Petkovića u prvom poluvremenu

21.10.2021.
21:50
Marko Lukunic/PIXSELL

U susretu 3. kola H skupine Europske lige Dinamo je na gostovanju u Beču pred 22.300 gledatelja izgubio od Rapida sa 1-2 upisavši drugi poraz u skupini.

Nakon što je natjecanje u skupini otvorio domaćim porazom od West Hama (0-2), a potom u drugom kolu pružio sjajnu predstavu ostvarivši uvjerljivu pobjedu protiv Genka (3-0), Dinamo je na gostovanju u Beču ponovo razočarao upisavši poraz kojim je ugrozio borbu za jednu pd prve dvije pozicije.

NEKAKO GA PROŠVERCALI /

Zdravko Mamić 'osvanuo' među Bad Blue Boysima na utakmici Rapida i Dinama u Beču

Dinamo je ovim porazom zakomplicirao situaciju, a Rapid je nakon dva poraza opet u igri za europsko proljeće.

Golove za Rapid, kojem je ovo prva pobjeda, zabili su Marco Grull (9) i Maxmillian Hofmann (34), dok je strijelac za "Modre" bio Mislav Oršić (24).

Situacija s Petkovićem

Možda stvari ne bi ovako loše završile za Dinamo da napadač Bruno Petković nije morao napustiti utakmicu već u 39. minuti. Naime, trener Damir Krznar uveo je Komnena Andrića umjesto Petkovića u prvom poluvremenu jer je Bruno zadobio udarac u glavu. Petkoviću se to baš i nije svidjelo kako se može vidjeti na slikama.

No, Krznar je imao svoje objašnjanje. "Petković nije mogao udarati loptu glavom i morali smo ga izvaditi iz igre. Dvaput je morao odigrati loptu glavom, ali nije se nakon toga više osjećao sposobno", rekao je Krznar.

Međutim, Petković nije djelovao kao da mu se izlazilo, štoviše, prostrijelio je Krznara pogledom i kolutao je očima dok je izlazio, a ostatak utakmice pomalo je ljutito pratio s klupe.