NEOBIČAN POČETAK BUNDESLIGAŠKOG KOLA: / U Kölnu igru morao napustiti - sudac

U vrlo sadržajnoj prvoj utakmici 2. kola njemačke Bundeslige nogometaši HSV-a su kao gosti svladali Köln s 3-1.

25.8.2017.
23:28

Utakmicu je obilježila ozljeda glavnog suca Felixa Brycha koji je morao napustiti igru pa ga je na travnjaku zamijenio četvrti sudac. Zbog ove neobične situacije i drugih sitnijih prekida utakmica je produžena čak 13 minuta.

HSV-ov start iz snova

Gosti su poveli u prvom poluvremenu s 2-0 pogocima Andrea Hahna i Bobbyja Wooda, a u 59. minuti su ostali s igračem manje nakon isključenja Mergima Mavraja. To ih, međutim, nije omelo da dođu do tri boda.

Frederik Sörensen je u sedmoj minuti sudačke nadoknade smanjio na 1-2, ali je tri minute kasnije Lewis Holtby postavio konačnih 1-3. HSV, koji se prijašnjih sezona uglavnom borio za ostanak, u novu je sezonu tako startao s dvije pobjede.