TAKAV VAM JE NAŠ LUKA / Neki kažu Luka je kao vino, Ancelotti pak tvrdi da je besmrtan: 'Uvijek je spreman na sve i uvijek igra fantastično'

Luka Modrić ponovno je odigrao briljantnu utakmicu u dresu Reala

21.8.2022.
11:23

U drugom kolu španjolske La Lige hrvatski kapetan ponovno je pokazao zašto je jedan od najboljih svih vremena i zabio spektakularan pogodak za svoj Real Madrid koji igra utakmicu protiv Celte Vigo.

HVALOSPJEVI SA SVIH STRANA /

Suigrači mu se klanjali, protivnički navijači mu se divili, a Marca piše: 'Modrić je Michael Jordan nogometa'

U 41. minuti Luka Modrić je pogodio za 2:1 snažnim udarcem s malo više od 20 metara od gola protivnika. 15-ak minuta kasnije, hrvatski kapetan ponovno je u centru događanja. Prekrasno je proigrao Viniciusa koji zabija za 3:1.

Prekrasan pogodak pogledajte OVDJE, a njegovo krasno proigravanje za Brazilca pogledajte OVDJE.

Besmrtni Luka

Svojom nevjerojatnom i fantastičnom predstavom Modrić je zaradio gromoglasni pljesak prepunog stadiona u Vigu. Pohvale su se nizale i van terena, pa je tako popularna Marca posvetila tekst neuništivom kapetanu Vatrenih te ga nazvala "Michaelom Jordanom nogometa".

A salve pohvala prema Modriću je uputio i njegov trener, legendarni Carlo Ancelotti.

"Luka je besmrtan. Uvijek je spreman na sve i uvijek igra jako dobro. Njegov gol je promijenio utakmicu, do tada je bilo izjednačeno i napeto. U drugom dijelu smo se popravili, u tranziciji smo bili fantastični", rekao je Talijan.

Nakon susreta hrvatski kapetan zahvalio se navijačima protivničke ekipe, koji nisu mogli drugo, nego mu zapljeskati.

"Hvala navijačima Celte. To je jako lijepa gesta i veseli me kad ljudi prepoznaju moj rad", poručio je.