KATALONCI BIJESNI / Navijači namjeravaju zadati novi udarac Barceloni: 'Ovo radimo zbog najveće sramote koja se dogodila u našem domu...'

Na utakmici Barcelone i Eintrachta u Europskoj ligi na Camp Nou bilo je oko 30 tisuća navijača njemačke momčadi

17.4.2022.
21:55

Nogometaši Eintrachta priredili su u četvrtak veliko iznenađenje pobijedivši na Camp Nou Barcelonu s 3-2 izborivši tako plasman u polufinale Europske lige.

OVO IH JE ŠOKIRALO /

Barcelona nakon debakla najavila istragu, Nijemci na Camp Nou ih razbjesnili: 'Ovo je sramota. Nismo mogli pobijediti...'

Eintracht je na Camp Nou imao podršku više od 25.000 navijača. Premda je momčad iz Frankfurta imala pravo na samo 5.000 ulaznica, njemački navijači su nabavili ulaznice svim mogućim kanalima pa je atmosfera bila kao da se igra u Frankfurtu.

Izazvalo je to sveopće zgražanje katalonskih medija, ljudi u klubu, ali i navijača, koji su svoje mišljenje pokazali već na poluvremenu.

Naime, na dio tribina iza za gola gdje su smještene najvatrenije pristalice Barcelone ostao je prazan nakon odigranih 45 minuta susreta. Odlučili su iz protesta zbog velikog broja gostujućih navijača napustiti stadion.

No, tu neće bit kraj protesta. Naime, najžešća navijačka skupina Barcelone,  "Grada de Animación", najavila je kako neće doći na sljedeću domaću utakmicu, koja je na rasporedu u ponedjeljak protiv Cadiza.

"Prošlog četvrtka smo doživjeli dan koji će uvijek biti poznat kao najveća sramota koja se dogodila u našem domu jer nas je pretvorila u kamene goste na tuđoj zabavi. To nas tjera na potez koji smo napravili i tijekom utakmice. Upravo iz tog razloga nećemo biti na utakmici Barcelona - Cadiz", stoji u priopćenju navijačke skupine.