NAVIJAČI SU IZABRALI POGODAK GODINE VATRENIH: / I pola godine kasnije ovo izaziva snažne emocije

Glasovalo se na službenom profilu HNS-a na Facebooku

31.12.2018.
13:16
Screenshot: You Tube

Navijači su izabrali. Pogodak Marija Mandžukića u polufinalu SP-a vrijedan povijesnog finala za Vatrene na Mundijalu izabran je za pogodak godine. Glasovalo se na službenom profilu HNS-a na Facebooku, a trenutak u kojem je Mandžo matirao Pickforda i poslao Hrvatsku u finale Svjetskog prvenstva i pola godine kasnije izaziva snažne emocije.

PO OVIM IZJAVAMA PAMTIT ĆEMO 2018.: /

'Gledao sam ovih dana Rockyja, slično je bilo nama protiv Rusa kao njemu protiv Ivana Drage'

Susret po nas nije dobro započeo

Što se tiče same utakmice, koliko god nas, pri gledanju sažetaka i kad pričamo, obuzmu emocije i sreća, susret po nas nije dobro započeo. Tog 11. srpnja u Moskvi, na stadionu Lužnjiki, iz slobodnog udarca sjajno je zabio za 1-0.

Perišić zabio za 1-1, a onda se ukazao - on!

Međutim, u drugom poluvremenu u 68. minuti Ivan Perišić je odlično zabio za 1-1 na asistenciju Šime Vrsaljka s desne strane. Moralo se u produžetke jer nismo mogli do drugog gola, a tamo se ukazao "Super Mario". Igrala se 109. minuta. Perišić je ubacio glavom prilikom jednog pravovremenog skoka, Mandžo se othrvao guranju svog čuvara Stonesa, utrčao je ispred Pickforda i lijevom nogom odlično pogodio gol.