Navijači: 'Prepoznaje se Olićev rukopis, nisu stvorili poštenu priliku 90 min'

Hrvatska je porazom pala na treće mjesto sa 16 bodova

10.9.2024.
21:35
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska u21 nogometna reprezentacija izgubila je u Karlovcu od Portugala rezultatom 0-2 (0-0) susret 8. kola skupine G kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo koje će se igrati u Slovačkoj od 11. do 28. lipnja sljedeće godine.

KVALIFIKACIJE ZA EP /

Kiks mladih Vatrenih: Portugal dokrajčio Hrvatsku u posljednjim minutama utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Bernardo u 49. minuti, a pobjedu je potvrdio Borges u 89. minuti.

Hrvatska je porazom pala na treće mjesto sa 16 bodova, dok ih je prestigla Grčka koja je pobjedom 4-0 nad Farskim Otocima stigla do 17 bodova i drugog mjesta. Vodeći je Portugal s 21 bodom.

Navijači mladih Vatrenih razočarani su porazom.

"Ajde mladosti trči, ako Luka s 39 leti po terenu,a vi kao da imate više od 39. Pokažite volju i srce ostavite na terenu….onda su i rezultati", "Prepoznaje se Olićev rukopis. Nisu stvorili poštenu priliku 90 min", "Ovo nije Hrvatska ovo je bio Luksemburg", "Ola je tek u 88. minuti pogodio postavu", "Loše , jako loše…igra čista nula, da nije bilo Čavline doživjeli bi katastrofu…jadno", "Nešto nije uredu imamo toliko talenata ali isto gubimo, sumnjam na rad naših trenera", samo su neki od komentara na društvenim mrežama.