DAR ZA MUKU KOJU SU PROŠLI / Navijači koji su svjedočili najvećem debaklu Mourinha dobili nevjerojatan poklon: Besplatno će gledati Romu u finalu

Roma će igrati finale Konferencijske lige

6.5.2022.
15:37

Talijanski prvoligaš Roma nudi besplatne ulaznice za finale UEFA Konferencijske ligeEuropa lige za 166 navijača koji su bili prisutni na ponižavajućem porazu 1-6 od norveškog Bodoa/Glimta u grupnoj fazi, objavio je u petak klub iz Serie A.

FILMSKA PRIČA /

Postao je heroj Reala u dvije minute, a malo tko zna da je trebao igrati za Barcelonu: Sve se riješilo nakon utakmice Hrvatske

"Klub je odlučio zahvaliti 166 vlasnika sezonskih ulaznica koji su bili prisutni na gostujućoj utakmici 21. listopada u Bodu tako što im je besplatno dodijelio ulaznicu za finale", navodi Roma u priopćenju.

Najveći debakl Mourinha

U trećem kolu grupne faze Roma je postala prva momčad kojoj je upravljao Jose Mourinho koja je primila šest golova na utakmici.

Roma će se 25. svibnja u Tirani na finalu UEFA Konferencijske lige sastati s Feyenoordom nakon što je u četvrtak u uzvratnoj utakmici polufinala svladala Leicester City rezultatom 1-0, za ukupnu pobjedu od 2-1.

Popis navijača koji su zaslužili ove ulaznice napravit će se na temelju podataka o prodaji koju će poslati norveški klub.