GNJUSNI PRIZORI / Navijači brutalno izvrijeđali ikonu Barcelone, kamere sve zabilježile: 'Pique, Shakira ima penis, a ti si pe**r....'

Gerard Pique je isključen u završnici te utakmice

15.2.2022.
11:10

Prošlog vikenda u derbiju 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Espanyol i Barcelona su odigrali 2-2 nakon što je Barca izjednačila u šestoj minuti nadoknade.

JEDVA SE IZVUKLI /

Drama nad dramama u katalonskom derbiju. Barcelona u 96. minuti zabila za remi protiv Espanyola, pala i dva crvena

Barcelona je povela, Espanyol je potom okrenuo rezultat i činilo se kako će ostvariti prvu ligašku pobjedu protiv gradskog suparnika nakon 13 godina. Posljednji put Espanyol je u prvenstvu dobio Barcelonu 21. veljače 2009. rezultatom 2-1. Nakon toga Barca je dobila 18 susreta, a pet utakmica je završilo bez pobjednika.

I ovoga puta je Espanyol imao 2-1 i činilo se kako će crna serija okončati, no gol Luuka de Jonga u šestoj minuti nadoknade spasio je Barcelonu poraza.

U sudačkoj nadoknadi obje su momčadi ostale s igračem manje. Zbog naguravanja su domaći veznjak Nicolas Melamed i Barcelonin branič Gerard Pique dobili žute kartone, a kako su im to bili drugi morali su ranije napustiti teren.

Paklena atmosfera

Utakmicu na stadionu Espanyola obilježila je 'užarena' atmosfera na tribinama, a došlo je i do jednog, poprilično odvratnog, incidenta.

Navijači Espanyola su, naime, u jednom trenutku počeli brutalno vrijeđeti braniča Barce Piquea i njegovu suprugu, pjevačicu Shakiru.

"Gerarde, Shakira ima penis, Wakaso (bivši igrač Espanlyola op.a.) je otac tvoje djece, a ti si pe**r", skandirali su navijači.

Gerard Pique

Tu "pjesmu" navijači Espanyola pjevaju Piqueu već nekoliko godina, a niti ova utakmica nije bila iznimka.

OVDJE možete vidjeti kako su navijači Espanyola 'ispratili' pjesmom Piquea u završnici utakmice, nakon što je dobio crveni karton.