Šokantne scene / Navijač provocirao trenera nakon velike pobjede, ovaj ga je srušio s jednim udarcem!

Navijači Evertona su pojurili na teren nakon što je njihov klub osigurao najvažniju utakmicu sezone.

20.5.2022.
8:43
Screenshot / @SkySportsNews

Everton je u najvišem rangu engleskog nogometa već 68 godina, a sinoć su izborili isti status i za nadolazeću sezonu s pobjedom od 3-2 protiv Crystal Palacea.

Utakmica nije počela idealno za Everton, već su se u prvom poluvremenu našli u zaostatku od dva pogotka. Zabili su Jean-Philippe Mateta i Jordan Ayew, a Evertonu je nadu dao Michael Keane u 54. minuti.

Izvukli su se /

Može početi veliko slavlje Evertona: Čudesnim preokretom došli do pobjede i spasili sezonu

Veliki poguranac dao je Richarlison u 75. minuti, dok je heroj bio Dominic Calvert-Lewin s pobjedničkim pogotkom u 85. minuti.

Protivnički trener našao se u sukobu

Navijači Evertona su pojurili na teren nakon što je njihov klub osigurao najvažniju utakmicu sezone. Naime, trener Crystal Palacea, Patrick Viera, još uvijek je bio na terenu. Francuz je hodao travnjakom i htio je napustiti teren, ali jedan navijač Evertona nije mu dao mira.

Naime, stao je pored njega, počeo ga snimati s mobitelom u licu, a nakon nekog vremena je počeo mahati Vieri, koji ga je pokušavao ignorirati, rukom u lice.

Ovaj 45-godišnji trener zatim je izgubio svoje strpljenje, pa je počeo udarati mladog navijača, koji je ostao ležati na terenu.