FRANCUSKA LIGA / Nastavlja se kriza Marseillea Igora Tudora: Primili dva gola u posljednjih 15 minuta

29.10.2022.
23:51

Nastavljaju se muke za našeg Tušu! U susretu 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille, kojeg vodi Igor Tudor, je na gostovanju kod Strasbourga odigrao 2-2 primivši dva gola u posljednjih 15 minuta.

PSG - TROYES 4-3 /

Bivši hajdukovac zabio u spektakularnoj utakmici na Parku prinčeva

Nastavlja se kriza Tudorove momčadi koja je u posljednja četiri susreta u svim natjecanjima dohvatila samo jedan bod.

Odlično krenulo, međutim...

Nakon tri uzastopna poraza od PSG-a (0-1), Lensa (0-1) i Eintrachta (1-2), Marseille je "očajnički" trebao pozitivan rezultat na gostovanju kod Strasbourga. I odlično je krenuo OM. Golovima Bamba Dienga (8) i Isse Kabore (35) gosti su poveli 2-0.

OM je sve do 75. minuti držao uvjerljivu prednost, no u 76. minuti je smanjio Lebo Mothiba, a u trećoj minuti nadoknade Kevin Gameiro je zabio za 2-2.

PSG vodeći

Na ljestvici vodi PSG sa 35 bodova, Lens je drugi sa 30, a Lorient na trećem mjestu ima 27 bodova i susret manje.

Rennes i Marseille imaju po 24 boda.

REZULTATI:
PSG - Troyes 4-3 (Soler 24, Messi 55, Neymar 62, Mbappe 77-11m / Mama Balde 3, 52, Palaversa 88)
Strasbourg - Marseille 2-2 (Mothiba 76, Gameiro 90+3 / Dieng 8, Kabore 35)