serie a / Napoli na gostujućem terenu potopio Parmu

S ova tri boda Napoli je smanjio zaostatak za vodećim Juventusom na 13 bodova

24.2.2019.
21:38
AP Images

Drugoplasirani sastav talijanskog nogometnog prvenstva Napoli u susretu je 25. kola Serie A kao gost uvjerljivo svladao Parmu s 4-0 (2-0).

Strijelci za Napoli bili su Zielinski (18), Milik (36, 73) i Ounas (82).

S ova tri boda Napoli je smanjio zaostatak za vodećim Juventusom, koji je ranije u nedjelju također kao gost svladao Bolognu s 1-0 (0-0), na 13 bodova. Juventus ima 69, a Napoli 56 bodova. Treći Inter, koji od 20.30 sati gostuje kod Fiorentine, ima 46 bodova.

U susretu između Sassuola i SPAL-a nije bilo pobjednika, susret je završio 1-1. Peluso je doveo domaćine u vodstvo u 43. minuti, a izjednačio je Petagna u 68. minuti iz jedanaesterca. Domaćin je od sudačke nadoknade bio s igračem manje nakon što je isključen Alfred Duncan. Lorenco Šimić nije nastupio za SPAL. Chievo i Genoa su odigrali bez golova, a Adrian Šemper nije nastupio za domaći sastav.

Sampdoria je pobijedila Cagliari sa 1-0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Quagliarella koji je u 66. minuti bio precizan izvođač kaznenog udarca. Darijo Srna je ušao u 73. minuti, a Filip Bradarić ostao je na klupi za pričuve Cagliarija.