BORBA ZA KATAR / Hrvatski dijamant nastavlja sijati: Sučić je briljirao protiv Dinama, a sada je upisao još jednu asistenciju

Ovom pobjedom Salzburg je stigao do učinka od 29 bodova, dva više od drugog Sturma, dok je Austria peta s 15 bodova

16.10.2022.
20:06
Matija Habljak/PIXSELL

Dinamov protivnik u skupini Lige prvaka Red Bull Salzburg zadržao je vrh ljestvice u austrijskoj Bundesligi nakon utakmice u gostima kod Austrije Beč gdje su slavili rezultatom 3-1.

TUŽNA SPORTSKA PRIČA IZ GLINE /

Klub iz Banije prodaje dres Modrića: 'Potres nam je uništio sve, to je za spas klupske škole sa 100 djece'

Nastavlja sjajnu formu

Nakon što je odigrao dvije sjajne utakmice protiv Modrih, mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić nastavlja sjajnu formu pred Svjetsko prvenstvo. On je naime bio asistent za prvi pogodak svoje momčadi na susretu. Sučić je u 11. minuti uposlio Adamua za prvi gol na utakmici. Fitz je u 37. izjednačio na 1-1, ali je Adamu golovima u 74. i 80. minuti ipak odveo utakmicu na stranu Salzburga.

Sučić je bio na terenu do 88. minute kada ga je zamijenio kolega iz mlade reprezentacije Roko Šimić. Ovom pobjedom Salzburg je stigao do učinka od 29 bodova, dva više od drugog Sturma, dok je Austria peta s 15 bodova. U Ligi prvaka Salzburg je nakon četiri kola drugi sa šest bodova, jednim manje od vodećeg Chelseaja, a dva više od trećeg Milana i četvrtog Dinama.