MONACO PREGAZIO BORDEAUX: / Niko Kovač ostao u utrci za naslov - društvo iz Kneževine na dva boda od vodećeg

Četvrta uzastopna ligaška pobjeda momčadi iz Kneževine

18.4.2021.
19:23

Nogometaši Monaca koje predvodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, ostali su u utrci za naslov francuskog prvaka nakon što su u susretu 33. kola Le Championnata na gostovanju porazili Bordeaux s 3:0.

NEVJEROJATNA UTAKMICA U PARIZU: /

PSG slavio u fantastičnom srazu u kojem je pet golova palo u posljednjih 12 minuta

Četvrta uzastopna pobjeda Nike Kovača u prvenstvu

Bila je to četvrta uzastopna ligaška pobjeda momčadi iz Kneževine uz razliku pogodaka 14-0, dok je Bordeaux upisao već sedmi poraz u zadnjih osam kola.

Golove za Monaco zabili su Kevin Volland u 29. minuti, Nelson Martins u drugoj minuti nastavka, te Stevan Jovetić u 90. minuti.

Bašić igrao do 82.

Za Bordeaux je do 82. minute igrao hrvatski nogometaš Toma Bašić, a dodajmo kako je domaćin od 78. minute igrao bez isključenog Toma Lacrouxa.

U nedjelju se još sastaju Nantes - Lyon. Na ljestvici vodi Lille sa 70 bodova, PSG ima 69, a Monaco 68 bodova. Lyon je četvrti sa 64 boda i utakmicom manje.

REZULTATI: PSG - St Etienne 3:2 (Mbappe 79, 87-11m, Icardi 90+5 / Bouanga 77, Hamouma 90+2) Brest - Lens 1:1 (Cardona 37 / Kakuta 72-11m) Dijon - Nica 2:0 (Chafik 49, Benzia 77-11m) Nimes - Strasbourg 1:1 (Ripart 54 / Lienard 82) Reims - Metz 0:0 Bordeaux - Monaco 0:3 (Volland 29, Martins 47, Jovetić 90) Nantes - Lyon (21:00)

U subotu: Marseille - Lorient 3:2 (Payet 53, Lirola 56, 90+1 / Moffi 19, 70) Angers - Rennes 0:3 (Doku 45+2, Terrier 63, Guirassy 90+1)

U petak: Lille - Montpellier 1:1 (Araujo 85 / Delort 21)