Mo Salah / Zvijezda Liverpoola ne skriva želje uoči finala: 'Ako me osobno pitate, želim Real Madrid'

Momčad Liverpoola u finalu Lige prvaka čeka boljeg iz susreta Real Madrida i Manchester Cityja, a obje momčadi dobro poznaju.

4.5.2022.
9:25
AP Images

Liverpool je izborio plasman u deseto finale Lige prvaka u povijesti kluba. Momčad Jurgena Kloppa porazila je Villareal s rezultatom od 3:2 i s drugom pobjedom u drugom polufinalu potvrdili plasman u daljnju fazu natjecanja.

Nije sve idealno počelo za Redse, na poluvremenu su se nalazili 'na nuli' sa 'Žutom podmornicom' koja je zabila dva pogotka u prvom poluvremenu.

Sutra saznaju protivnika /

Liverpool ubacio u višu brzinu u nastavku: Izbacili Villareal i izborili finale Lige prvaka!

Ipak, golovima Fabinha u 62. minuti, Luisa Diaza u 67. i Sadia Manea u 74. minuti Liverpool stiže do preokreta i prilike za sedmu europsku titulu. Da podsjetimo, Liverpool je osvojio Ligu prvaka 2019. godine, a 2018. su bili u finalu protiv Reala.

Traži osvetu

"Želim igrati protiv Real Madrida, moram biti iskren. Ako me osobno pitate, želim Real Madrid," rekao je Mohamed Salah, najbolji igrač Liverpoola i proglašen najbolji igrač Premier lige u prošloj sezoni.

Tako će engleska momčad čekati boljeg iz susreta Real Madrida i Manchester Cityja. Prvi susret završio je s 4-3 za Građane, a pobjednik će 28. svibnja igrati veliko finale s Liverpoolom.