LOKA MODRITCH / Modrića rešetali laserima do iznemoglosti, no poruka jednog navijača je prava 'pobjeda'

Tražio je taj navijač dres, no nekako sumnjamo da će ga dobiti jer se barem mogao potruditi napisati Lukino ime ispravno

26.3.2024.
23:11
Matija Habljak/PIXSELL

Hrvatska reprezentacija je u finalu prijateljskog turnira kod Egipta pobijedila 4:2 te osvojila natjecanje.

RAPSODIJA VATRENIH /

Hrvatska uvjerljivom predstavom osvojila ACUD Cup porazivši u finalu domaćina turnira

Susret je obilježilo i smetanje laserima domaćih navijača koji su velikim dijelom gađali Luku Modrića. Izašao je naš kapetan u 60. minuti, ali ponašanje dijela domaćih navijača definitivno nije bilo za pohvalu.

Treba reći i kako je veći dio navijača pljeskom nagradilo Luku, a jedan je i držao Modrićevu sliku u Realovom dresu sa Zalatnom loptom u rukama. Tražio je taj navijač dres, no sumnjamo da će ga dobiti jer se barem mogao potruditi napisati Lukino ime ispravno.

"Loka Modritch, želim da tvoj dres bude povijesna uspomena", piše u poruci, a spomenimo i kako je Modrić proglašen i igračem utakmice.

Golove za Hrvatsku dali su Vlašić u 21., Petković u 57., Kramarić u 77. te Majer u 86. minuti utakmice.