NEOČEKIVAN KOMENTAR / Modrić se oglasio nakon odlične utakmice, nikad nećete pogoditi tko mu se javio

Modrić se nakon utakmice oglasio na Instagramu, gdje je napisao:

13.9.2021.
10:56

U susretu četvrtog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Celtu Vigo sa  5:2, a za Kraljevski klub je do 79. minute igrao Luka Modrić.

Celta je vodila 1:0 i 2:1, ali nije izdržala. "Kraljevski klub" je u drugom poluvremenu zabio četiri gola za veliki preokret. Junak susreta bio je trostruki strijelac Karim Benzema (24', 46', 88'-11m), a golove za Real zabili su i Vinicius Junior (54') i Eduardo Camavinga (72'), dok su za Celtu golove postigli Santi Mina (4') i Franco Cervi (32'). Kapetan hrvatske vrste Luka Modrić igrao je do 79. minute, kada ga je zamijenio Asensio.

NITKO KAO LUKA /

Benzema u samo jednoj rečenici opisao kakva je igračina Modrić, Marca mu se divi: 'Takvog igrača nema...'

Modrić je odigrao još jednu maestralnu utakmicu. Kod pogotka Camivange sam je prešao gotovo cijelu protivničku polovicu s loptom, onda pucao, onako "modrićevski" vanjskom, ali obranio je to vratar Celte. Lopta se odbila do Francuza koji je pogodio praznu mrežu s par metara udaljenosti. Hrvatski kapetan je dobio ovacije stadiona kad je izlazio iz igre.