MODRIĆ SE NAKON PROSLAVE OGLASIO NA INSTAGRAMU: / U komentarima mu se s posebnom molbom javio bivši Vatreni

Najbolji hrvatski nogometaš u povijesti osvojio je drugi naslov španjolskog prvaka

17.7.2020.
8:04

Nogometaši Real Madrida osvojili su naslov prvaka Španjolske nakon što su u predzadnjem kolu Primere pobijedili u Madridu Villarreal s 2-1, uz asistenciju za prvi gol Reala Luke Modrića.

MODRIĆ SA SKORO 35 GODINA NA LEĐIMA STIGAO DO OSOBNOG REKORDA: /

Ovo nikada u Španjolskoj do sada nije napravio

Kolo prije kraja "Kraljevski klub" ima nedostižna sedam bodova prednosti u odnosu na Barcelonu, koja je izgubila kod kuće od Osasune (1-2). Realu je to 34. naslov prvaka i prvi nakon 2017. godine. Realu je protiv Villarreala bila potrebna pobjeda za naslov, a u 28. minuti Modrić je proigrao Benzemu koji ne griješi za vodstvo. Francuz je iz penala u 77. minuti povećao na 2-0, a prije toga je penal izveo Sergio Ramos i dodao Benzemi, ali je sudac poništio gol zbog utrčavanja igrača gostiju. Ibora (83) je postavio konačan rezultat. Modrić je odigrao cijeli susret za Real.

Modriću je ovo tek drugo naslov španjolskog prvaka o sam godina an Santiago Bernabeu. S obzirom na to da mu se bliži kraj ugovora s Realom jasno je da ga je burno proslavio. Vatreni je jedan od najzaslužnijih za Realov pohod na naslov nakon stanke. Bio je uz Sergija Ramosa, Karima Benzemu i Thibauta Courtoisa ključni igrač.

Nakon proslave Modrić se oglasio na Instagramu te je pokazao koliko mu znači ovaj nalsova, a zanimljivu je poruku dobio od Vedrana Ćorluke.