MNOGI BI SE SLOŽILI / Modrić se javio Realovom junaku, napisao mu je jasnu poruku

Modrić je u posljednjoj utakmici ušao u igru s klupe u završnici

7.3.2024.
10:04

Real Madrid i RB Leipzig su u srijedu na Santiago Bernabeu odigrali 1-1 čime je "Kraljevski klub" obranio gostujućih 1-0 i osigurao četvrtfinale Lige prvaka. Real " je "visio" veći dio susreta protiv RB Leipziga, ali njemački sastav nije uspio iskoristiti niz prilika koje je imao. Na koncu je susret završio 1-1 i Real je obranio njemačkih 1-0. Vinicius Junior je doveo Real u vodstvo u 65. minuti, a izjednačio je Willi Orban tri minute kasnije.

LUKA DOBIO 'MRVICE' /

Španjolci šturo opisali Modrićev posljednji nastup: 'Samo zbog toga su ga trebali'

Viniciusu je za pogodak asistirao Jude Bellingham, najbolji igrač Reala ove sezone, koji je protiv Leipziga odigrao sjajno.

Nakon utakmice Bellinghamu se na Instagramu javio Luka Modrić, koji je odigrao posljdnjih petnaestak minuta, i napisao mu: