LUKA DOBIO 'MRVICE' / Španjolci šturo opisali Modrićev posljednji nastup: 'Samo zbog toga su ga trebali'

Real je ovim remijem izbacio Leipzig iz Lige prvaka i prošao u četvrtfinale

7.3.2024.
7:22

Real Madrid i RB Leipzig su u srijedu na Santiago Bernabeu odigrali 1-1 čime je "Kraljevski klub" obranio gostujućih 1-0 i osigurao četvrtfinale Lige prvaka.

UZBUDLJIV OKRŠAJ /

Olmov Leipzig dominirao - Modrićev Real prošao. Navijači zviždali Madriđanima

"Kraljevski klub" je "visio" veći dio susreta protiv RB Leipziga, ali njemački sastav nije uspio iskoristiti niz prilika koje je imao. Na koncu je susret završio 1-1 i Real je obranio njemačkih 1-0. Vinicius Junior je doveo Real u vodstvo u 65. minuti, a izjednačio je Willi Orban tri minute kasnije.

Luka Modrić je za Real zaigrao od 77. minute, a španjolski list Marca nije opširno opisiao njegov nastup.

"Veznjak je ušao u igru u 78. minuti umjesto Kroosa koji je minutu ranije dobio žuti karton. Njegovi suigrači su trebali Modrića da smiri igru i privede utakmicu kraju s loptom u nogama", napisla je Marca.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi