Modrić nakon novih 90 minuta: 'Osjećam se jako dobro fizički i mentalno'

Real Madrid ove sezone još nije izgubio

22.9.2024.
11:46

Hrvatski nogometaš Luka Modrić, koji je u subotu navečer kao kapetan predvodio Real Madrid u pobjedi od 4-1 nad Espanyolom, rekao je da se osjeća jako dobro fizički i mentalno.

SLUŽBENI PUT /

Šef HNS-a nakon sastanka u Cannesu: 'Čuli smo puno vrijednih informacija'

"Jako sam zadovoljan što sam odigrao 90 minuta. Osjećam se jako dobro fizički i mentalno", izjavio je Modrić za klupsku televiziju Real Madrid TV.

Veznom igraču, koji je ovaj mjesec napunio 39 godina, to je bila druga prvenstvena utakmica zaredom koju je odigrao od početka do kraja.

"Odigrali smo dobru utakmicu, napose u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu nismo uspijevali zabiti gol premda smo stvarali prilike", rekao je Modrić na stadionu Santiago Bernabeu u Madridu.

Realov trener Carlo Ancelotti rekao je na konferenciji za medije da Modrić "daje sigurnost u igri". "Uvijek igra na maksimalnoj razini", izjavio je Talijan.

Real Madrid ove sezone još nije izgubio, a neriješeno je odigrao u gostima kod Mallorce (1-1) i Las Palmasa (1-1).