IZDVOJILI JEDNU SITUACIJU / Modrić na meti 'hejtera': 'Starče, vrijeme je za mirovinu'; 'Griezmann ga školovao zbog nepravde iz 2018.'

11.1.2024.
8:48

Real Madrid je sinoć u spektakularnom polufinalnu Superkupa slavio protiv gradskog rivala Atletica 5:3 te se tako plasirao u finale gdje će igrati protiv boljeg iz ogleda Osasune, našeg Ante Budimira, i Barcelone, koji igraju večeras od 20 sati.

GOLIJADA U SUPERKUPU /

Spektakularno polufinale u Rijadu: Modrić upisao asistenciju, izviždana minuta šutnje za Beckenbauera

Luka Modrić je krenuo od prve minute i pridonio pobjedi svoje momčadi tako što je asistirao Atoniju Rudigeru za prvi i izjednačujući gol Kraljevskog kluba.

Iako je odigrao dobrih 67 minuta, kada ga je zamijenio Toni Kroos, dežurni kritičari i 'hejteri' kapetana naše reprezentacije došli su na svoje zbog situacije iz 37. minute.

Antoine Griezmann je zabio za 2:2 što mu je bio povijesni 174. gol za Atletico, čime je preskočio Luisa Aragonesa i postao najbolji strijelac u povijesti kluba. No, svi pričaju o tome što je napravio Modriću netom prije pogotka.

Francuz je primio loptu na 20-ak metara od Realova gola s Modrićem na leđima. Sjajnom fintom ga je izbacio na drugu stranu, Modrić ga je bezuspješno pokušao zaustaviti i pao na travnjak.

'Starče, vrijeme je za mirovinu'

Twitter, odnosno platforma X, prepuna je raznih reakcija i fotomontaža koje vrijeđaju najboljeg hrvatskog nogometaša.

"Znate tko je imao najbolji pogled na Griezmannov gol i tko je u njemu najviše uživao? Nitko drugi već Zlatna lopta Luke Modrić sa svojom desetkom i kokicama", napisao je jedan tviteraš i uz Modrića, koji promatra kako Griezmann zabija gol, fotošopirao kokice.

Drugi korisnik mu je poručio: 'Starče, vrijeme je za mirovinu. Modrića je upravo poslao na pod Griezmann".

Treći korisnik, po čijoj se profilnoj fotografiji vidi da je navijač Atletica, je također spomenuo Zlatnu loptu iz 2018.: "Griezmann je školovao Modrića, koji mu je 2018. ukrao Zlatnu loptu. Ovo je ispravak te velike nepravde."

Na kraju je Modrić bio taj koji je slavio budući da se njegova momčad plasirala dalje.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.