ŠTO JE ON RADIO TAMO? / Ovo niste mogli vidjeti na TV-u: Nećete vjerovati koja je legenda zaskočila Modrića nakon utakmice

Modrić je bio najbolji igrač svog Reala u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Chelseaja

13.4.2022.
8:36
Screenshot

Nogometaši Real Madrida drugi su polufinalisti Lige prvaka nakon što su u dramatičnom dvoboju na Santiago Bernabeuu u Madridu u produžetku poraženi s 2-3 (1-3) od branitelja naslova Chelseaja, čime su uspjeli obraniti pobjedu od 3-1 iz londonskog utakmice.

KRALJ MADRIDA /

Modrić nakon utakmice odgovorio na pitanje koje sve zanima: 'Moja budućnost?'

Chelsea je vodio 3-0 golovima Mounta u 15. minuti, Ruedigera u 51. minuti i Wernera u 75. minuti te imao prolaz u polufinale, ali je u 80. minuti Rodrygo na asistenciju Luke Modrića osigurao Realu produžetak. U šestoj minuti produžetka Karim Benzema je postigao pogodak koji je odveo Madriđane u polufinale.

Modrić je izabran za najboljeg igrača utakmice Reala i Chelseaja i nakon njegove sjajne predstave stižu mu pohvale sa svih strana, a nakon susreta legendarni talijanski nogometaš Alessandro Del Piero objavio je video s njim.

Luka Modrić

Zagrljaj legendi

Del Piero je na utakmici radio kao stručni sukomentator jedne televizije te je nakon posljednjeg sučevog zvižduka bio pored travnjaka Santiaga Bernabeua. Kada ga je Modrić vidio, odmah se srdačno pozdravio s njim, a snimku njihovog susreta Del Piero je objavio na Instagramu. Uz video Talijan je samo napisao: "Umjetnik".

Bio je to srdačan susret dvije nogometne legende, a nakon što su se pozdravili Modrić je Del Pieru odao priznanje. Naime, Luka je uz smiješak isplazio jezik, baš kao Del Piero kada je slavio golove.