VIDEO JE VIRALAN / Luka je hit i kada ne igra: Pogledajte kako je skupom suigraču pomagao skinuti trenirku

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić utakmicu je pratio s klupe i nije bilo potrebe za njegovim ulaskom u igru.

3.4.2023.
17:05

U susetu 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je deklasirao Real Valladolid sa 6-0 bez pomoći Luke Modrića koji nije ulazio u igru.

Osim fantastične igre Kraljeva, priliku za nastup dobio je i Eden Hazard, najveći transfer promašaj u povijesti Real Madrida, a kako u igru ne ulazi često bio je u trenirci i nije očekivao da će morati na travnjak.

NIJE DOBIO PRILIKU /

Modrićev suigrač iskreno o najgorem transferu ikada: 'Ne žalim ga, ima jako dobar život'

Tu je na scenu stupio Luka Modrić, koji je pomogao Belgijcu skinuti trenirku, jer ona nikako nije htjela dolje, a video je postao hit.

Junak susreta bio je francuski napadač KarimBenzema koji je u razmaku od sedam minuta upisao "hat-trick".

Rapsodija Kraljeva

Rodrygo je doveo "Kraljevski klub" u vodstvo u 22. minuti, a potom je Benzema započeo svoj "show". U 29. minuti zabio je za 2-0, tri minute kasnije je povisio na 3-0, a u 36. minuti je postigao i treći gol. Bio je to njegov prvi "hat-trick" u Realovom dresu u prvom poluvremenu.

U drugom dijelu među strijelce su se upisali i Marco Asensio u 72. minuti, te Lucas Vazquez u drugoj minuti nadoknade. Dodajmo i kako je Rodrygo osim vodećeg gola upisao i tri asistencije.