BRZO I EFIKASNO / Mladi hrvatski reprezentativac hat-trickom srušio aktualnog prvaka

12.4.2024.
22:06
profimedia

U austrijskoj Bundesligi LASK je rezultatom 3-1 na domaćem terenu svladao aktualnog prvaka Salzburg, a sva tri gola zabio je maldi hrvatski reprezentativac Marin Ljubičić.

BRAVO DEČKI! /

Hrvatska futsal reprezntacija preokretom došla do pobjede i na korak do SP-a

Svoj je niz započeo u 18. minuti kada je sigurno izrealizirao jedanaesterac, a zatim svega 8 minuta kasnije asistencijom Floriana Flckera ponovno zabija.

Tako je bivši Hajdukov igrač u prvom poluvremenu osigurao pravu prednost za svoju momčad, no to mu nije bilo dosta. U 73. minuti razliku diže na 3-0.

Ljubičić je na travnjaku igrao do 81. minute. Luka Sučić za Salzburg je odigrao cijelu utakmicu, a sudjelovao je i u akciji gola za Salzburg u 84. minuti koji im nije puno značio.

Salzburg i dalje drži prvo mjesto na ljestvici s 32 boda, no za petama mu je Strum koji ima 29 bodova, ali i utakmicu manje. LASK se nalazi na trećem mjestu s 24 boda.