REBIĆ ODIGRAO SJAJNO / Milan slavio protiv Lazija u velikom trileru. Pogledajte kako je otpisani Vatreni inicirao akciju za pobjednički gol

Milan je do pobjede došao u trećoj minuti sučevog dodatka kad je loptu u mrežu poslao Sandro Tonali

24.4.2022.
22:56

Nogometaši Milana probili su se privremeno na vrh ljestvice Serie A zahvaljujući pobjedi 2-1 na gostovanju kod Lazija u Rimu.

Domaći su poveli već u 4. minuti golom Cire Immobilea i imali prednost sve do 50. minute, kad je izjednačio Olivier Giroud. Milan je do pobjede došao u trećoj minuti sučevog dodatka kad je loptu u mrežu poslao Sandro Tonali, a asistent je bio Zlatan Ibrahimović kojemu je prethodno dodao Ante Rebić. Rebić je odigrao vrlo dobro i prema SofaScoreu dobio je ocjenu 7.1.

Pobjedonosni pogodak pogledajte OVDJE.

MAJSTORSKI /

Prekrasan gol zaboravljene legende Vatrenih. Pogledajte kako je bivši dinamovac i senator talijanske Serie A zabio odlučujući pogodak

Hrvatski napadač je u igru ušao u 68. minuti zamijenivši Girouda. Na drugoj strani je Toma Bašić igrao od 60. minute.

Milan je teško izborenom pobjedom došao do 74 boda i zasjeo na vrh ljestvice Serie A s dva boda prednosti ispred gradskog suparnika Intera koji ima utakmicu manje.