EUROPSKI NOGOMET / Milan promašio dva kaznena udarca i kiksao u sudačkoj nadoknadi: Dinamov protivnik minimalno slavio

Milan je zadržao treće mjesto na ljestvici, dok se Bologna pomaknula na šesto mjesto...

27.1.2024.
23:28

U završnoj utakmici dana Serie A, Milan i Bologna su podijelili bodove odigravši 2-2. Bologna je povela s golom Zirkzeea u 29. minuti, ali je Milan izjednačio i preokrenuo situaciju zahvaljujući dva gola Rubena Loftusa-Cheeka u 45. i 83. minuti.

ODLAZAK LEGENDE /

'Potres' u Španjolskoj, Xavi rekao da napušta klupu Barcelone: ‘Ovo nema smisla'

Milan je tijekom utakmice promašio dva jedanaesterca, a Bologna je u sudačkoj nadoknadi iz penala postigla gol preko Orsolinija, postavivši konačan rezultat na 2-2.

Nikola Moro, hrvatski nogometaš, ušao je u igru za Bolognu u 67. minuti. Milan je zadržao treće mjesto na ljestvici, dok se Bologna pomaknula na šesto mjesto.

U 21. kolu španjolske La Lige, Betis je ostvario pobjedu od 1-0 protiv Mallorce u gostima, čime su se popeli na sedmo mjesto na ljestvici. Jedini gol na utakmici postigao je Sergi Altimira u 45. minuti susreta.

Napetu završnicu Europskog prvenstva možete pratiti na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.