LUDI POČETAK / Milan nestao za tri minute, Inter kao svemirski brod

Ovako su izgledali golovi Intera za 1-0 i 2-0

10.5.2023.
21:36

Nogometaši Intera su u 8. i 11. minuti zabijali golove za 2-0 protiv Milana na San Siru, u prvoj polufinalnoj utakmici ova dva giganta u Ligi prvaka ove sezone.

GORI SVE /

Pirotehnika na stereoidima, popalilo se puno toga; Pogledajte ekipu na ogradi, totalni HC

GORI SVE /

Bio je to prvi udarac na utakmici i odmah pogodak. Džeko se u maniri vrsnog golgetera snašao nakon ubačaja iz kornera i sjajno pogodio volejem. OVDJE pogledajte tu situaciju.

Tri minute nakon, šok na San Siru koji je danas domaćin nogometašima Milana, šok u onom dijelu stadiona koji navija za Rossonere. Sjajno je kontru povukao Dimarco, a zabio je Armenac Mkhitaryan po sredini mreže. Veličanstveno otvaranje utakmice.