Genoa u posljednjim minutama uzela bod Interu: Sjajna utakmica Milana Badelja

U remiju Genoe i Intera briljirao je bivši Vatreni

17.8.2024.
22:04

Nogometaši Genoe odlično su otvorili novu sezonu talijanskoga prvenstva i uzeli bod aktualnome prvaku Interu. Utakmica prvog kola Serije A završila je 2-2. Domaćini su poveli u 20. minuti preko Alessandra Vogliaccoa, ali je Inter preokrenuo pogocima Marcusa Thuram u 30. i 85. minuti.

Ništa od Superkupa /

Ronaldo opet ostao kratak: Momčad Marcela Brozovića povela u finalu, Mitrović preokrenuo utakmicu

Genoa se uspjela izvući u posljednjim minutama. Junior Messias pucao je penal u 96. minuti, ali obranio mu je Yann Sommer. Ipak Brazilac je pospremio odbijanac za konačnih 2-2.

Domaćine je s kapetanskom trakom predvodio bivši Vatreni Milan Badelj. Srebrni iz Rusije imao je impresivnu utakmicu te je sa 7.8 najbolje ocijenjen igrač Genoe na SofaScoreu. Jedino je Marcus Thuram imao veću ocjenu (9,3), što je razumljivo jer je postigao dva pogotka.

Hrvatski veznjak pokazao je da još ima što pokazati u 35. godini. Badelj nije imao previše dodavanja, ali je u obrambenome segmentu igre bio odličan. osvojio je sva tri duela, dvaput presjekao loptu, te jednom očistio loptu s gol linije.