SVJETSKI, A NAŠE / Jedan od najvažnijih Dalićevih aduta maestralno spasio svoj klub prave blamaže. Čovjek igra nogomet života

Mario Pašalić maestralnim golom spasio Atalantu poraza od Salernitane u Bergamu

2.5.2022.
23:14

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić zabio je u ponedjeljak navečer u Bergamu izjednačujući pogodak za Atalantu protiv Salernitane, 18. momčadi na ljestvici talijanske Serie A. Na kraju je završilo 1-1.

PREKRASNO /

Mario Pašalić golčinom poveo Atalantu prema pobjedi, pogledajte majstorski potez Vatrenog

PREKRASNO /

Bivši igrač Hajduka ušao je u igru početkom drugog poluvremena, a zabio je u 88. minuti za 1:1, nakon jedne odlične lopte. Primio je loptu i poput dobre pjesme na radiju, "dok svira radio", Pašalić Mario je zabio majstorski desnom malo iz kosa, iz teške situacije...

Pašalić matirao vratara.

Pašaliću je ovo bio 12. gol sezone u Serie A, što ga čini najboljim golgeterom među veznim igračima u talijanskoj ligi. Uz 12 golova, Mario ima i 9 asistencija. Pašalić ove sezone igra nogomet života i jedan je od najvažnijih aduta Zlatka Dalića.

OVDJE možete pogledati njegov gol.

Atalanta se ovim bodom izjednačila s Fiorentinom na sedmom mjestu koje je vodi u Konferencijsku ligu, dok je Salernitana, tri kola prije kraja prvenstva skočila na 18. mesto i ima dva boda manje od 17-plasiranog Cagliarija

REZULTATI 35. KOLA:
Atalanta - Salernitana 1-1 (M. Pašalić 88/Éderson 27)

Nedjelja:
Juventus - Venezia 2-1 (Bonucci 7, 76 / Amaru 71)
Empoli - Torino 1-3 (Žurkowski 56 / Belotti 79-11m, 87-11m, 90+6)
Milan - Fiorentina 1-0 (Leao 82)
Udinese - Inter 1-2 (Pussetto 72 / PERIŠIĆ 12, Lautaro 39)
Roma - Bologna 0-0

Subota:
Cagliari - Verona 1-2 (Joao Pedro 57 / Barak 8, Caprari 44)
Napoli - Sassuolo 6-1 (Koulibaly 7, Osimhen 15, Lozano 19, Mertens 21, 54, Rrahmani 80 / Lopez 87)
Sampdoria - Genoa 1-0 (Sabiri 25)
Spezia - Lazio 3-4 (Amian 9, Agudelo 35, Hristov 56 / Immobile 33-11m, Provedel 54-ag, Milinković-Savić 68, Acerbi 90) P W D L F A Pts