ISKLJUČENJE / Marin Ljubičić je prepun želje za golove: Ovog puta je pretjerao i zaradio crveni karton

Ovim remijem LASK je ispustio vodeću poziciju na ljestvici, sada je drugi sa 17 bodova, bod manje od vodećeg RB Salzburga

4.9.2022.
19:25
screenshot

U susretu sedmog kola austrijskog nogometnog prvenstva LASK i Ried su odigrali 1-1, a hrvatski nogometaš Marin Ljubičić dobio je crveni karton već u desetoj minuti susreta. Napadač LASK-a, koji je u prvih šest kola zabio šest golova i vodeći je strijelac lige, "pocrvenio" je već u desetoj minuti.

VELIKO PRIZNANJE /

Zvijezda Villarreala iznenadila mnoge: 'Hajdukovi navijači su čudesni, bolji su i od Liverpoola'

Ljubičić je laktom udario braniča Rieda Lacknera, a sudac je nakon VAR pregleda 20-godišnjem Hrvatu pokazao crveni karton. Domaćin je i s igračem manje poveo, u posljednjim trenucima prvog dijela zabio je Keito Nakamura. U 65. minuti je isključen i gostujući igrač David Ungar, a 12 minuta kasnije Ried je izjednačio golom Philippa Pomera.

Za goste je do 86. minute igrao Leo Mikić. Ovim remijem LASK je ispustio vodeću poziciju na ljestvici, sada je drugi sa 17 bodova, bod manje od vodećeg RB Salzburga. Ried je deseti s pet bodova, jednim bodom više od "fenjeraša" Altacha.