PREPORODIO SE U AUSTRIJI / Marin Ljubičić je nezaustavljiv: Ušao je s klupe i u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu LASK-u

Bio je to Ljubičićev 10. ovosezonski prvenstveni pogodak kojim se nalazi na diobi trećeg mjesta ljestvice strijelaca

24.2.2023.
23:16
Srecko Niketic/PIXSELL

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Marin Ljubičić bio je strijelac jedinog gola u 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi LASK-a iz Linza protiv Austrije iz Lustenaua u prvoj utakmici 19. kola austrijskog prvenstva.

BILI TIĆI /

A nekada im se predviđala velika karijera na Poljudu: Marin Ljubičić poslao zanimljivu poruku nakon što su 'Bijeli' prodali Stipu Biuka

Ljubičić, koji je u igru ušao u 69. minuti, iskoristio je kazneni udarac u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Bio je to njegov 10. ovosezonski prvenstveni pogodak kojim se nalazi na diobi trećeg mjesta ljestvice strijelaca sa suigračem Keitom Nakamurom i Taijem Baribom (WAC). Ispred su samo Markus Pink (Austria Klagenfurt) sa 12 i Guido Burgstaller (Rapid) sa 11 golova.

Treći LASK sada ima 34 boda, 11 manje od vodećeg Salzburga, a pet manje od drugog Sturma. Austria Lustenau je osma sa 21 bodom.