UGLEDNA MARCA PIŠE / Ovo bi Ronaldu moglo jako teško pasti: 'Je li on pogriješio što je došao u Manchester United?'

Većina anketiranih je, u trenutku pisanja ovog teksta, smatrala da je Ronaldo napravio pogrešku

25.10.2021.
18:13

U najvećem derbiju engleskog nogometa Liverpool je na Old Traffordu deklasirao Manchester United s 5:0 ostvarivši rekordnu pobjedu u "Kazalištu snova". Već nakon 50 minuta igre imali su 5:0, a od 61. minute i igrača više, no stali su na loptu.

Cristiano Ronaldo je u potpunosti je, inače, izgubio živce u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Faulirao je Curtisa Jonesa i onda je krenuo udarati po lopti iako je sudac svirao prekršaj. Živčani Portugalac je i udario Jonesa pa zatim dobio žuti karton.

Ugledni španjolski list Marca pokrenuo je danas anketu u kojoj su pitali čitatelje je li Ronaldo pogriješio kad je došao u Manchester United. Većina anketiranih je, u trenutku pisanja ovog teksta, smatrala da je Ronaldo napravio pogrešku.

TEŽAK PORAZ /

Rio Ferdinand tijekom utakmice s Liverpoolom završio u bolnici: 'Ovih 60 minuta me poslalo u šok-sobu'

Rekordna pobjeda Liverpoola

Nakon utakmice i teškog poraza obratio se Portugalac navijačima putem društvenih mreža.

"Ponekad rezultat nije onaj za koji smo se borili. Ponekad rezultat nije ni onaj koji smo željeli. Za ovo smo mi krivi, samo mi, nitko drugi. Naši su navijači ponovno bili nevjerojatni u podršci koju su nam pružili. Oni zaslužuju bolje od ovog što smo napravili, puno bolje. Na nama je da to i ostvarimo. I to odmah!", poručio je Portugalac.

Do sada najveću pobjedu na Old Traffordu Redsi su ostvarili u ožujku 2009. kada su pobijedili s 4:1.