UVJERLJIVI NA OLD TRAFFORDU / Manchester United slavio protiv slabašnog Burnleya, Rangnicku treća pobjeda

Manchester United je sada na šestom mjestu sa 31 bodom, koliko ima i peti West Ham United

30.12.2021.
23:22

Manchester United slavio je u 20. kolu Premier lige 3:1 kod kuće protiv Burnleya, momčadi koja se ove sezone bori za ostanak u elitnom razredu engleskog nogometa. Pogotke su za Manchester United postigli McTominay (8'), Ben Mee (ag-27') i Cristiano Ronaldo (35'). Za Burnley je zabio Aaron Lennon u 38. minuti.

Nakon razočaravajućeg remija protiv Newcastlea Crveni vragovi odradili su jednu solidnu partiju protiv inferiornih protivnika. Cristiano Ronalo zapucao je jednu jako dobru šansu u šestoj minuti, ali uskoro je United stigao do prvog gola. U osmoj minuti pogodio je Scott McTominay s ruba kaznenog prostora.

PROCJENA TRANSFERMARKTA /

Petkoviću cijena pala za 3 milijuna eura, još je uvijek puno vrjedniji od Livaje, Miškoviću ostvarena želja

Ben Mee nije baš napravio uslugu svojoj momčadi kad je u vlastitu mrežu gurnuo jedan ubačaj Sancha, a priču je do 35. minute zaključio Cristiano Ronaldo koji je pogodio prazan gol nakon odbijene lopte. Lennon je zabio počasni pogodak i tako podsjetio na svoje najbolje dane.

United šesti

Manchester United je sada na šestom mjestu sa 31 bodom, koliko ima i peti West Ham United, dok je Burnley ostao u zoni ispadanja, 18. sa 11 bodova, koliko ima i 19. Newcastle United, dok mu 18. Watford bježi dva boda.

Na vrhu je Manchester City sa 50 bodova, osam više od drugog Chelseaja, a devet od trećeg Liverpoola.