MANCHESTER UTD. - WOLVERHAMPTON 1:0 / Zvijezda 'Crvenih vragova' zbog nediscipline počela na klupi pa ušla i zabila za tri boda

United je pobjedom skočio na četvrto mjesto s osam bodova manje od Arsenala, dok su Wolvesi 18.

31.12.2022.
15:54

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su kod Wolverhamptona s 1-0 u utakmici 18. kola Premier lige.

MORAO SE ISPRIČAVATI /

Slaven Bilić se posuo pepelom nakon bolnog poraza: 'Je li lako? Ne, ali ne mora biti tako. Navijači ovo nisu zaslužili...'

Pobjednički gol zabio je Marcus Rashford u 76. minuti.

Inače, zvijezda Manchester Uniteda Marcus Rashford današnju je utakmicu protiv Wolverhamptona u Premier ligi disciplinski započeo na klupi na zahtjev trenera tog kluba Erik Ten Haaga. Na vrlo neobičan način oglasio se nizozemski trener u televizijskom intervjuu uoči 18. kola. utakmicu da će njegov napadač započeti utakmicu na klupi zbog nepoštivanja internih pravila, ne navodeći više detalja. Rashfordovo mjesto na terenu zauzeo je 18-godišnji Argentinac Alejando Garnacho, a Rashford je ušao u 46. minuti i zabio na dodavanje Fernandesa. U 84. minuti je postigao i drugi pogodak, kojeg je poništio VAR zbog igranja rukom.