Prebogati Manchester City izgubio od hrvatskog drugoligaša!

Sramota za jedan od najbogatijih klubova svijeta. Mladi sastav Manchester Cityja do 21 godine, izgubio je s 1:0 u prijateljskoj utakmici u Novalji, od hrvatskog drugoligaša - Gorice.

20.7.2013.
13:48

Mlada momčad Cityja koju vodi Patrick Viera u Novigradu se priprema za novu sezonu. No, ne ide im baš najbolje budući da su prije nekoliko dana upisali poraz i od U-21 momčadi Osijeka.

U porazu od Gorice, pobjednički pogodak postigao je Težak u 52. minuti, nakon brze kontre momčadi Ilije Lončarevića.

A ništa bolje ne ide ni prvoj momčadi bogatih Građana. Tijekom predsezonske turneje po Južnoafričkoj Republici zvijezde Cityja iznenađujuće su upisale dva poraza.

Nakon 2:0 poraza od SuperSport Uniteda u Pretoriji, Građani su s 2:1 izgubili i od AmaZulua u Durbanu.

Pobjednički gol za domaći sastav zabio je Carlington Nyadombo iz jedanaesterca u 89. minuti, dok je jedini gol za City postigao James Milner.