HRVATI VANI / Majstorska asistencija Borne Sose za Ajax, koji se vratio pobjedama

Sosa je ostvario petu asistenciju za Ajax u ovoj sezoni

3.3.2024.
15:44

Ajax je danas na svom stadionu Johan Cruijff Areni svladao Utrecht rezultatom 2-0, čime je prekinuo niz gostujućih pobjeda Utrechta koji su trajali četiri utakmice.

KONFERENCIJSKA LIGA /

Ajax prošao nakon produžetaka, Šutalo dobio izravan crveni karton

Ključnu ulogu u ovom susretu imao je hrvatski nogometaš Borna Sosa, koji je sjajno asistirao za prvi gol. U 40. minuti, Sosa je primio loptu na lijevoj strani terena i odmah je precizno dodao prema Brianu Brobbeyju, koji je postigao prvi gol.

Brobbey je također bio uključen u drugi gol; u 77. minuti asistirao je Kennethu Tayloru za konačnih 2-0.

Ovo je bila tek druga pobjeda Ajaxa u posljednjih sedam utakmica, a trenutno se nalaze na petom mjestu u Eredivisie ligi.

Sosa je danas ostvario petu asistenciju za Ajax u ovoj sezoni, a četvrtu u prvenstvu, pri čemu je ovo bio njegov prvi asist od 22. listopada prošle godine.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi