MAJSTORIJE OD KOJIH ZASTAJE DAH: / Pogledajte dvije nevjerojatne golčine u velikom okršaju Španjolske i Portugala

Briljantan pogodak Atleticova veznjaka Saula Ñigueza obilježio je dvoboj drugog kola Europskog U-21 prvenstva između Španjolske i Portugala.

20.6.2017.
22:21
Screenshot

Dvije momčadi koje su ostvarile pobjede na startu prvenstva sudarile su se u Gdyniji, a Španjolci su do vodstva došli u 21. minuti nakon prave majstorije Saula Ñigueza. Nogometaš Atletica primio je loptu na 25 metara od gola i onda krenuo nizati Portugalce jednog za drugim te u konačnici matirao suparničkog golmana s ruba šesnaesterca.

Zanimljivo, Saul se i u prvom kolu u uvjerljivoj pobjedi protiv Makedonije (5-0) istaknuo atraktivnim pogotkom, tada je pogodio 'škaricama'.

Dodajmo da su u nastavku utakmice protiv Portugala španjolski reprezentativci povećali vodstvo golom Sandra Ramireza u 65. minuti. Portugalci su smanjili u 77. minuti fantastičnim volejom Brume. Konačnih 3-1 za Španjolsku postavio je u 90. minuti Inaki Williams.