TAKO SE TO RADI / On je prava mašina: Majerov Rennes demolirao Ajaccio, a bivši dinamovac upisao i dvije asistencije

Rennes je sada šesti sa 62 boda, jednim manje od petoplasiranog Lillea

21.5.2023.
15:28

Rennes je u nedjelju u utakmici 36. kola francuskog prvenstva u gostima s visokih 5:0 pobijedio Ajaccio, a hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer je upisao dvije asistencije.

Prvi pogodak za vodstvo Rennesa zabio je Santamaria nakon asistencije Majera u 14. minuti. Gouiri je zabio svoj prvi gol na utakmici u 31. minuti za vodstvo Rennesa 2:0.

VELIKA ODLUKA /

Majera čeka transfer karijere, za njega se raspituju engleski velikani

Doku je dignuo na 3:0 šest minuta kasnije, i to opet nakon asistencije Majera. Gouri je postigao svoj drugi pogodak na utakmici tri minute kasnije i Rennes je tada već vodio 3:0. Isti igrač upisao je i hat trick u 70. minuti susreta za konačnih 5:0.

Majerove asistencije pogledajte ovdje i ovdje.

Ajaccio je nakon ovog poraza 18. s 23 boda, jednim više od predzadnjeg Troyesa. Rennes je šesti sa 62 boda, jednim manje od petoplasiranog Lillea.

U nedjelju 28. svibnja od 20 sati ekskluzivno na PLAY Premiumu gledajte najveći FNC-ov event do sada koji će se održati Areni Zagreb! Ivan Erslan, Satoshi Ishii, Filip 'Nitro' Pejić, Ivica 'The Terror' Trušček i Marko 'Skull Crusher' Bojković samo su dio onoga što Vas očekuje!