BOLJIM RASPUCAVANJEM / Lyon Ćalete-Cara i Lovrena nakon penala prošao u polufinale Kupa

27.2.2024.
23:01

Lyon je u utakmici četvrtfinala francuskog Kupa na svom terenu nakon penala svaldao Strasbourg 4:3.

NESTVARNI NORVEŽANIN /

Nevjerojatni Haaland uništio Luton s pet golova, Kovačić prvi put zabio za City

U 90 minuta susreta nismo vidjeli golove, a nakon udaraca s bijele točke s(p)retniji su bili domaćini. Junak susreta domaći je golman Lucas Perri koji je obranio dva penala.

Prvi je u raspucavanju za goste pucao Delaine, ali je njegov udarac obranio Perri. Za domaće je zatim precizan bio Caqueret. Doukoure je zabio za goste, a Orban za domaćine. Sissoko je precizan, a treću seriju zatvorio je Maitland-Niles i zadržao prednost Lyona. Emegha je precizan za goste, a Cherki za domaćine. Perrinu je zatim obranio Perri i priči je bio kraj. Lyon je u polufinalu.

Duje Ćaleta-Car igrao je cijeli susret za domaćine, dok je Dejan Lovren cijelu utakmicu odgledao s klupe za pričuve.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.