NESTVARNI NORVEŽANIN / Nevjerojatni Haaland uništio Luton s pet golova, Kovačić prvi put zabio za City

Osim što je Haaland ispisao povijest tako što je zabio čak pet golova za manje od sat vremena, ništa manje impresivnu utakmicu je odigrao Kevin de Bruyne koji je asistirao za prva četiri gola svog napadača.

27.2.2024.
22:51

Manchester City je u osmini finala FA Kupa razbio Luton na njihovom terenu čak 6:2, a fantastični Erling Haaland zabio je nevjerojatnih pet golova.

IMA LI SMISLA?! /

Jakirović objavio fotografiju s Lukom Modrićem i 'zapalio' navijače Plavih

Čudesni Norvežanin je do hat-tricka stigao golovima u 3., 18. i 40. minuti. Za domaćine je na 3:1 smanjio Jordan Clark u 45., a isti igrač zabio je i za 3:2 u 52. minuti. No, onda se ponovno uključio nezaustavljivi Haaland i golovima u 55. i 58. minuti riješio pitanje pobjednika.

Naš Mateo Kovačić odigrao je cijeli susret za Građane, a u 72. minuti je zabio svoj prvi gol u dresu Manchester Citya od kako je prešao iz Chelseaja u ljeto prošle godine.

Joško Gvardiol ponovno nije bio u zapisniku za ovu utakmicu jer se još uvijek oporavlja od ozljede.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.