IGRAČINA I POL / Talentirani Luka Sučić pokazao zašto je prospekt za budućnost Vatrenih

Sučić je doveo Salzburg u vodstvo u 17. minuti svojim trećim prvenstvenim pogotkom ove sezone

3.4.2022.
19:12

Hrvatski veznjak Luka Sučić bio je strijelac u nedjelju za Salzburg u 2-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv bečkog Rapida u susretu 3. kola Lige za prvaka austrijskog nogometnog prvenstva.

OKRŠAJ HRVATA /

Sučić odigrao pola sata za Salzburg, a na drugoj strani je mlada hrvatska nada zabila pogodak za Reid

Sučić je doveo Salzburg u vodstvo u 17. minuti svojim trećim prvenstvenim pogotkom ove sezone, a na terenu je bio do 85. minute kada ga je zamijenio strijelac drugog gola Junuzović. Rapid je izjednačio preko Druijfa u 52. minuti, ali je Junuzović pogodio za pobjedu domaćih u četvrtoj minuti nadoknade.

Vodeći Salzburg sada ima 36 bodova, 12 više od drugog Sturma i 15 više od treće bečke Austrije, dok je Rapid četvrti sa 19 bodova.