OKRŠAJ HRVATA / Sučić odigrao pola sata za Salzburg, a na drugoj strani je mlada hrvatska nada zabila pogodak za Reid

30.10.2021.
19:56

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Luka Sučić igrao je od 60. minute za RB Salzburg u 2-2 remiju na gostovanju kod Rieda u susretu 13. kola austrijskog prvenstva, dok je Roko Šimić ostao na klupi austrijskog prvaka.

Pogodak za konačnih 2-2 u 90. minuti za Ried je postigao Leo Mikić, igrač s hrvatskim državljanstvom koji je u igru ušao u 88. minuti.

Vodeći RB Salzburg ima 35 bodova, 12 više od drugog Sturma, dok je Ried sedmi sa 14 bodova.

NORVEŽANI PALI U VARAŽDINU /

Mladi Vatreni uzeli 3 boda u ludoj utakmici, sjajni Sučić zabio i namjestio dva gola