POGODILO GA JE / Luka Modrić u do sada neviđenom izdanju: Nakon izlaska iz igre totalno je pobjesnio

Modrić nije skrivao razočaranje i nezadovoljstvo

16.1.2023.
13:22
Arena sport screenshot

Nogometaši Barcelone rekordni 14. put postali su pobjednici španjolskog Superkupa nakon što su u finalu u Rijadu na stadionu Kralja Fahda pred 60.000 gledatelja pobijedili Real Madrid s 3-1.

IZJEDNAČIO SE S LUKOM /

Mladi Španjolac prestigao Ronalda po učinku u El Clasicu: Dovoljna mu je bila samo jedna utakmica

U 65. minuti utakmice legendu hrvatskog i svjetskog nogometa, Luku Modrića, zamijenio je Dani Ceballos, što Modrić i nije baš najbolje primio.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić za Real je igrao do 65. minute kada ga je zamijenio Daniel Ceballos.

Modrić nije skrivao razočaranje i nezadovoljstvo pa je prvo sjedio na kupi s negativnim izrazom lica, a onda je nervozno bacio bočicu s vodom koja je stradala zbog lošeg rezultata i igre.

'Izuzetno je umoran'

Inače Modrić ne pokazuje puno emocija, ali očito ga je ovaj poraz u El Clasicu od najvećih rivala stvarno pogodio.

Nakon utakmice, Marca je poprilično žestoko udarila po hrvatskom kapetanu Luki Modriću: "Izuzetno je umoran, fizički je iscrpljen. Izvan igre je u svakom trenutku. On je igrač na kojem se najviše primjećuje minutaža sa SP- a u Kataru."

U posljednjim trenucima susreta Karim Benzema je smanjio na 3-1.