IZJEDNAČIO SE S LUKOM / Mladi Španjolac prestigao Ronalda po učinku u El Clasicu: Dovoljna mu je bila samo jedna utakmica

Hrvatski veznjak ima 28 nastupa u El Clasicu i dvije asistencije

16.1.2023.
11:06

Nogometaši Barcelone rekordni 14. put postali su pobjednici španjolskog Superkupa nakon što su u finalu u Rijadu na stadionu Kralja Fahda pred 60.000 gledatelja pobijedili Real Madrid s 3-1.

Na utakmici je briljirao mladi Gavi u svom prvom El Clasicu, upisao je gol i dvije asistencije. Time je prestigao Cristiana Ronalda koji je u 30 Clasica namjestio samo jedan gol.

Kapetan Vatrenih Luka Modrić zaigrao je svoje prve seniorske minute dok se još Gavi nije ni rodio, a Gavi se već izjednačio s našom legendom.

Ronaldo ima 18 pogodaka

Hrvatski veznjak ima 28 nastupa u El Clasicu i dvije asistencije, a Ronaldo drži ljestvicu sa 18 pogodaka u 30 utakmica, što će mladi Gavi teško prestići.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić za Real je igrao do 65. minute kada ga je zamijenio Daniel Ceballos.

Modrić je jučer za Real igrao do 65. minute kada ga je zamjenio Dani Ceballos.