TAKAV JE NAŠ LUKA / Modrić gestom nakon utakmice oduševio srpske medije: 'Mnogima je taj potez zapeo za oko....'

Luka Modrić privukao je veliku pozornost nakon nove maesralne partije

13.4.2022.
21:15
Screenshot

Nogometaši Real Madrida drugi su polufinalisti Lige prvaka nakon što su u dramatičnom dvoboju na Santiago Bernabeuu u Madridu u produžetku poraženi s 2-3 (1-3) od branitelja naslova Chelseaja, čime su uspjeli obraniti pobjedu od 3-1 iz londonskog utakmice.

'REMEK-DJELO' /

Peđa Mijatović nam je otvorio oči. Legenda Reala za Net.hr objasnila koliko zapravo vrijedi i koliko je teška Modrićeva asistencija

Chelsea je vodio 3-0 golovima Mounta u 15. minuti, Ruedigera u 51. minuti i Wernera u 75. minuti te imao prolaz u polufinale, ali je u 80. minuti Rodrygo na asistenciju Luke Modrića osigurao Realu produžetak. U šestoj minuti produžetka Karim Benzema je postigao pogodak koji je odveo Madriđane u polufinale.

Modrić je izabran je za najboljeg igrača (MVP) četvrtfinalnog susreta te je njegov nastup izazvao brojen reakcije. Modrić je bio soba o kojoj su u srijedu pisali svi svjetski mediji.

A nakon utakmice procurila je snimka iz svlačionice koja je posebno oduševila naše susjede.

“Real je po završetku utakmice objavio djelić atmosfere iz svlačionice. Modrić je išao od igrača do igrača i sa svakim se pozdravio. Mnogima je za oko zapao pozdrav s Lukom Jovićem, kojeg je očinski zagrlio”, objavio je srpski Kurir koji je doda kako je zagrljaj Srbina i Hrvata oduševio mnoge.

"Svi pričaju o Modrićevoj asistenciji, ali ovaj potez pokazuje veličinu: Oduševio na terenu pa grlio Luku Jovića", piše pak Mondo.

"Modrić grlio Jovića kao sina: Objavljena snimka iz svlačionice Reala poslije magične noći Hrvata", navodi Telegraf.