PRILIKU DOBIO OD 73. MINUTE / Španjolci opet udarili po Luki Modriću, a hrvatski kapetan zbog jednog je poteza postao viralni hit

23.1.2023.
10:35

Nogometaši Real Madrida su u 18. kolu španjolskog prvenstva s 2-0 slavili kod Athletic Bilbaa, te su ostali na tri boda zaostatka za vodećom Barcelonom.

NOVO 'ORUŽJE' /

Sudac ispisao povijest u velikom derbiju: Prvi put pokazan je bijeli karton, znate li što on znači?

Kraljevski klub je poveo u 24. minuti golom Karima Benzeme, njegovim devetim ove sezone, a gosti su pobjedu potvrdili u 90. minuti lijepim golom Tonija Kroosa s ruba kaznenog prostora.

Luka Modrić je za Real igrao od 73. minute, a igrom nije oduševio novinare Marce.

"Bio je nemoćan u utakmici koja nije bila u Realovim rukama. Ancelotti je uveo Modrića kako bi povratio balans, ali Real je s njim u igri patio kao i bez njega", pišu Španjolci o kapetanu Hrvatske.

Na društvenim mrežama viralni hit je Modrićev ritual prije ulaska na teren. Naime, dok se spremao za igru, Luka je sedam puta poljubio kostobran na kojem su fotografije njegove obitelji.