'TREBALO JE TO RIJEŠITI / Luka Modrić komentirao situaciju koja je mogla prelomiti utakmicu i "sebičnost" Kramarića: 'Ne treba se na to vraćati'

Vatrene u utorak očekuje važna utakmica protiv Turske

26.3.2023.
9:29

Hrvatski nogometni reprezentativci otvorili su kvalifikacijski ciklus za odlazak na EURO 2024 remijem, na Poljudu, u sklopu skupine D, Hrvatska je odigrala protiv Walesa 1-1 (1-0).

Hrvatska je bila puno bolja, dominirala je te povela u 28. minuti kada je strijelac bio Andrej Kramarić. Vodila je Hrvatska sve do 93. minute kada je Poljud zašutio uslijedio izjednačujućeg pogotka Nathana Broadheada.

PRVI UDARAC U 93. MINUTI I GOL /

Otočki mediji u deliriju nakon velikog kiksa Hrvatske: 'Navijači su bili spremni na gorku pilulu, ali... zaledio je Poljud!'

Andrej Kramarić ostatkom utakmice zasjenio je svoj pogodak, a navijači mu posebno zamjeraju situaciju u kojoj ponovno ispao "sebičan". On je naime uzeo jednu loptu koju mu je poklonio branič Walesa, sjurio se prema golu i u potpunosti ignorirao Perišića koji je bio u boljoj situaciji.

Situaciju je komentirao i kapetan Luka Modrić:

"Ne treba se vraćati na tu situaciju. Ponavljam, trebali smo utakmicu riješiti u prvom poluvremenu, imali smo dovoljno šansi. Nažalost nismo i oni su nam iz tko zna koji put ubačenog auta zabili gol. Opet prekid, nažalost, ali što je tu je. Moramo analizirati i okrenuti se Turskoj", zaključio je Modrić.